loading1
loading2
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt

Realizacja

Rok realizacji

2020

Miejsce

Forty Kleparz

Zakres

Scenariusz
Scenografia
Przygotowanie multimediów
Realizacja
Obsługa streamu

Urodziny firmowe / Xmas Party

Studio telewizyjne z czterema niezależnymi planami, identyfikacja wizualna, muzyka na żywo, pokazy gotowania i sztuki barmańskiej, tort rocznicowy, dostarczenie paczek pracownikom, czat i łączenie się live z uczestnikami – tak wyglądały firmowe urodziny online, połączone z imprezą gwiazdkową. Przeprowadziliśmy trzy konkursy, nauczyliśmy międzynarodową ekipę robienia tradycyjnych polskich pierogów, a wszystko to w klimatycznych wnętrzach Fortów Kleparz.

Projekt pn. „Opracowanie studium wykonalności B+R w zakresie opracowania produktów i usług według koncepcji gospodarki o obiegu zamkniętym (GOZ)  nr RPMP.01.02.03-12-0129/20 realizowany przez  Especto Sp. z o.o.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, 1 Oś Priorytetowa Gospodarka Wiedzy, Działanie 1.2 Badania i innowacje w przedsiębiorstwach, Poddziałanie 1.2.3 Bony na innowacje, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.
Projekt zakłada podjęcie współpracy z jednostką naukową w celu realizacji prac badawczych, których wyniki wskażą kierunki dotyczące modyfikacji łańcucha dostaw, systemów wystawienniczych, scenariuszy wydarzeń i zasad ich realizacji zgodnie z koncepcją gospodarki o obiegu zamkniętym.
Celem projektu jest wzrost innowacyjności i konkurencyjności spółki Especto, należącej do sektora MŚP branży eventowej w zakresie oferowania produktów i usług opracowanych zgodnie z koncepcją GOZ poprzez opracowanie studium wykonalności dla projektu badawczo-rozwojowego, zawierającego: analizę technologiczną; analizę rynku; analizę potencjału kadrowego i technicznego

Okres realizacji Projektu: 01.10.2020 – 30.11.2021
Wartość Projektu: 60 885,00 PLN
Dofinansowanie: 42 075,00 PLN