loading1
loading2
alt

DOŚWIADCZENIE I WŁASNY SPRZĘT

kategoria

Bez kategorii

autor

Bartek Girgus

Co nas wyróżnia na rynku? Przede wszystko trzy kwestie: doświadczenie, wykwalifikowana kadra oraz posiadane zaplecze techniczne. Ponad 20 lat lat funkcjonowania na rynku to setki zrealizowanych przez nas eventów – od kameralnych, po największe na kilka tysięcy osób. Wiemy, jak produkować pikniki i imprezy masowe, koncerty, festiwale, eleganckie gale czy oficjalne konferencje.

Nie zapominamy też, że podstawą działania Especto są ludzie – zawsze podkreślamy fakt, że nasza wykwalifikowana kadra pozwala na realizację nawet najbardziej skomplikowanych zadań, i zazwyczaj przy jednoczesnym braku konieczność zatrudniania firm podwykonawczych.

Warto dodać, że Especto – jako jedna z niewielu firm działających w branży eventowej – od czasu wprowadzenia obostrzeń i de facto zakazu koncertów, konferencji i imprez masowych, nie zmieniło stanu zatrudnienia, pozostając przy jego stałym składzie.

Ostatnią, ale równie ważną kwestią, jest to, że Especto dysponuje własnym zapleczem magazynowo-technicznym, sprzętem oświetleniowym, meblami eventowymi, sprzętem targowym oraz ekranami LED, niezbędnymi do realizacji większości produkowanych wydarzeń.

Jeśli już zachodzi potrzeba wynajęcia podmiotów trzecich – na przykład firm świadczących usługi zapewnienia bezpieczeństwa wydarzenia, produkcji zaawansowanych materiałów multimedialnych czy obsługi hostess – naszym atutem są kontakty, nawiązane podczas ponad dwóch dekad działania. W związku z tym, nasze wyceny oparte są o realne ceny rynkowe, otrzymane od naszych kontrahentów.