loading1
loading2
alt

Witamy na nowej stronie!

kategoria

Bez kategorii

autor

Bartek Girgus

Miło nam powitać Cię na naszej nowej stronie. Jesteśmy agencją eventową z siedzibą w Krakowie, działającą na terenie całej Polski, jak również Europy. Mamy ponad 20 lat doświadczenia w branży, za sobą setki zrealizowanych eventów różnej wielkości – od kameralnych imprez na kilkadziesiąt osób, po wielotysięczne pikniki. W naszym portfolio znajdziesz również cykle festiwalowe, których byliśmy współorganizatorem, bądź producentem.

Będziemy na bieżąco aktualizować nasze realizacje, a niektóre z nich przybliżać tutaj – na naszym blogu.

Witamy!

Najnowsze komentarze

  Projekt pn. „Opracowanie studium wykonalności B+R w zakresie opracowania produktów i usług według koncepcji gospodarki o obiegu zamkniętym (GOZ)  nr RPMP.01.02.03-12-0129/20 realizowany przez  Especto Sp. z o.o.
  Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, 1 Oś Priorytetowa Gospodarka Wiedzy, Działanie 1.2 Badania i innowacje w przedsiębiorstwach, Poddziałanie 1.2.3 Bony na innowacje, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.
  Projekt zakłada podjęcie współpracy z jednostką naukową w celu realizacji prac badawczych, których wyniki wskażą kierunki dotyczące modyfikacji łańcucha dostaw, systemów wystawienniczych, scenariuszy wydarzeń i zasad ich realizacji zgodnie z koncepcją gospodarki o obiegu zamkniętym.
  Celem projektu jest wzrost innowacyjności i konkurencyjności spółki Especto, należącej do sektora MŚP branży eventowej w zakresie oferowania produktów i usług opracowanych zgodnie z koncepcją GOZ poprzez opracowanie studium wykonalności dla projektu badawczo-rozwojowego, zawierającego: analizę technologiczną; analizę rynku; analizę potencjału kadrowego i technicznego

  Okres realizacji Projektu: 01.10.2020 – 30.11.2021
  Wartość Projektu: 60 885,00 PLN
  Dofinansowanie: 42 075,00 PLN